Večni si želijo biti le avtokrati: v Moskvi, v ...

"Tako hitro kot teče Mbappe, sem jaz tekel v ...

sveca Ekipa24.si

Groza! Tragična nesreča mladega Slovenca! Komaj ...

0 20.01.2024 11:53:03

Siliko in Dobovec do novih treh točk

Državni prvak Dobovec je bil v 14. krogu slovenske lige v futsalu, 1. SFL, doma s 3:1 boljši od Dobrepolja. Vodilni v prvenstvu Siliko je Sevnico nadigral s 6:0.

Za Dobovec je vodilni gol je v 5. minuti dosegel Denis Kneževič, rezultat polčasa so postavili gostje z avtogolom. V 32. minuti so jim z identično mero vrnili domačini, prvi strelec lige Patrik Pasariček pa je domačo zmago potrdil v 34. minuti.

Vodilni Siliko je gostil Sevnico in zabil pol ducata golov. V 4. minuti je mrežo Sevnice načel Žan Janež, na 2:0 je povišal Jure Suban, ki je zadel tudi za 3:0. Gašper Trdin in Nikola Jandrić (2) sta do konca tekme potrdila novo domačo varovancev trenerja Mileta Simeunoviča.

Kar osem golov je bilo doseženih v Ljutomeru, kjer so gostje štirikrat povedli. Ante Matan in Aljaž Goznik sta vračala domačine v igro, dokončno točko pa je v 35. minuti priboril Rok Šnofl. V gostujoči vrsti so bili uspešni Denis Totošković dvakrat ter Miha Čop in Luka Čop. To je bil že drugi medsebojni remi ekip, ki ju vodita Robert Grdović in Nik Jelič.

Remi z delitvijo točk se je primeril tudi na Škofijah, kjer so gostje po golih Tineta Kravanja in Marka Mohoriča v 34. minuti vodili 0:2. Marin Mandir in Aleksandar Stanić sta poskrbela, da so škofjoti v 40. minuti prišli do pomembne točke.

* Izidi, 1. SFL, 14. krog, 19. 1.:
Bronx Škofije - Oplast Kobarid 2:2 (0:0)

0:1 Kravanja (29.), 0:2 Mohorič M. (34./10-m), 2:1 Mandir (37.), 2:2 Stanič (40.)

Dobovec - Dobrepolje 3:1 (2:0)
1:0 Kneževič (5.), 2:0 Andolšek (12./AG), 2:1 Duščak (32./AG), 3:1 Pasariček (34.)

Siliko Vrhnika - Sevnica 6:0 (0:2)
1:0 Janež (4.), 2:0 Suban (15.), 3:0 Suban (25.), 4:0 Trdin (26.), 5:0 Jandrić (27.), 6:0 Jandrić (39.)

Meteorplast Šic bar - THE Nutrition Extrem 4:4 (1:2)
0:1 Totošković (9.), 0:2 M. Čop (13.), 1:2 A. Matan (20./10m), 1:3 Totošković (23.), 2:3 A. Goznik (24.), 3:3 A. Goznik (25.), 3:4 L. Čop (26.), 4:4 Šnofl (35.).

Značke: dp, futsal, nogomet