Slovaški atentat in Slovenija: nasilje se vedno ...

Nastavite budilke: jasno je, kdaj bo Dallas igral ...

ou
ou
0 02.08.2015 09:54:40

Češko-brazilsko veselje na plaži sredi mesta (fotogalerija)

Na mednarodnem turnirju v odbojki na mivki Ljubljana Beach Volley Challenge so znani zmagovalci.

V ženski konkurenci sta prvo mesto osvojili Brazilki Paula Hoffman in Paulina Alves, v moški pa sta Čeha Jan Dumek in Robert Kufi v finalu z 2:0 (24, 15) premagala Nejca Zemljaka in Aljošo Urnauta.

Hoffmanova in Alvesova sta v velikem finalu z 2:0 (18, 11) premagali Avstralki Johannah in Alice Rohkamper. Tretje mesto sta v slovenskem obračunu osvojili Erika Fabjan in Monika Potokar, ki sta v polfinalu izgubili s poznejšima zmagovalkama z 0:2 (-15, -15). Izkušeni slovenski igralki sta z 2:0 (10, 17) premagali Nino Lovšin in Tjašo Jančar, ki sta v polfinalu z 0:2 (-17, -19) klonili proti Avstralkama.

ljubljana beach volley challenge

S tretjim mestom sta se morala zadovoljiti tudi Jernej Potočnik in njegov avstrijski soigralec Simon Fruhbauer, ki sta bila v polfinalu blizu uspeha nad odličnima Čehoma Dumeku in Kufi, saj sta izgubila z 0:2 (-17, -18). Kar jima ni uspelo v polfinalu, sta nadomestila v boju za tretje mesto, ko sta z 2:1 (-14, 13, 8) premagala brazilsko navezo Marcio Gaudinein Marcus Borlini. V drugem polfinalu sta Zemljak in Urnaut z 2:0 (20, 16) premagala brazilska odbojkarja.