Afera sodna stavba: kabinet Andreje Katič bo ...

Ni videti dobro! Dončića posneli, ko je korakal ...

0 19.11.2015 14:30:56

Braslovčanke ostale brez trenerja

Drago Wernig - TAKA
Odbojkarice Braslovč, trenutno sedmouvrščena ekipa 1. DOL za ženske, so se pred sredino prvo četrtfinalno tekmo pokala Slovenije razšle z dozdajšnjim trenerjem Slobodanom Nikolićem.

Ekipo Braslovč je proti Calcitu Ljubljani vodila njegova pomočnica Damijana Mihalinec, ki bo Braslovčanke vodila tudi na sobotni prvenstveni tekmi proti Luki Kopru.

V osmih odigranih krogih so Braslovče osvojile osem točk, kar jim trenutno prinaša sedmo mesto, ki pa ne vodi v modro skupino, kar je prvi cilj ene najmlajših ekip v prvi slovenski ženski odbojkarski ligi. Na šestem mestu je za zdaj Kema Puconci, ki ima točko več.

Čeprav so v soboto v lokalnem obračunu braslovške odbojkarice, ki imajo v svojih vrstah tri igralke, ki so lani osvojile srebrno medaljo na mladinskem evropskem prvenstvu, premagale Alianso-Šempeter, je prišlo do sporazumne prekinitve pogodbe s Slobodanom Nikolićem. Srbski trener je braslovško ekipo prevzel po odhodu Zorana Jerončiča.

"Z Nikolićem smo se razšli na korekten način. Trenutno smo brez trenerja, ekipo pa bo do nadaljnjega vodila Damijana Mihalinec, ki bo v tej vlogi do prihoda novega trenerja. Kdo bo to, bo znano v prihodnjih dneh," je povedal Marjan Kumer, predsednik braslovških odbojkaric.

Na prvi četrtfinalni tekmi pokala Slovenije so Braslovče izgubile s Calcitom Ljubljano z 0:3 (-20, -23, -20).