Janši kaže dobro: še malo, pa bo zadeva Trenta ...

bojan pozar pl Reporter.si

Z »oglaševanjem« pri Bojanu Požarju podjetja ...

anamaria gabriela Ekipa24.si

Ob tej čestitki ni ostal ravnodušen niti ...

Teorija predlaga, da je to, kar vidimo kot bel disk na nebu, v resnici umetno ustvarjen \"projektor\" Odkrito.si

Nova teorija zarote: To ni pravo sonce! Lažejo!

roglic pm Ekipa24.si

Vrača se! Roglič pred Tourom na zahtevno ...

zf
zf
0 13.06.2016 17:05:10

Lokateks Trata evropski balinarski podprvak

Slovenski balinarski prvak iz Škofje Loke je v italijanskem Saviglianu osvojil naslov evropskega podprvaka.

Ločani so tako ponovili uspeh Krima in Mlinarja Padne, ki sta v prejšnjih tekmovanjih za prestižno klubsko lovoriko prav tako končala na drugi stopnički. V finalu je Lokateks Trata izgubila z italijanskim moštvom Pontese s 6:16.

Škofjeločani niso bili sposobni še enkrat presenetiti, čeprav so znova igrali zelo dobro. Odličnemu italijanskemu moštvu, v katerem so glavni nosilci igre prav tako Slovenci Aleš Borčnik, Davor Janžič, Jasmin Čauševič in Gregor Sever, preprosto niso bili kos, šlo pa je za pravo revijo slovenskega vrhunskega balinanja.

Uvodno zmago je dosegel Uroš Vehar, ki je v igri v krog premagal Rolanda Marčeljo s 27:23. Trojica Kokelj, Možina, Progar je bila boljša od Janžiča, Ziralda in Feruglia z 10:5, dvojica Vehar - Sofronievski pa od Čauševiča in Cumera s 7:1. Lokateks Trata je z izločitvijo CRO Lyona v polfinalu že presegla pričakovanja in z drugim mestom dosegla največji uspeh v klubski zgodovini.