Ministrstvo sledilo stroki: Letos bodo odstrelili ...

Razvnete strasti v SD: Milana Kučana razkuril ...

Ansambel Igor in zlati zvoki Revija Stop

»Vse dni, vse noči« igrajo že lepih 32 let

0 23.03.2017 19:48:47

Dimic neuspešen v kvalifikacijah na drogu in bradlji

Drugi dan kvalifikacij svetovnega pokala v športni gimnastiki v Dohi je dvakrat nastopil Alen Dimic, a na bradlji in drogu ni bil uspešen. Na obeh orodjih je ostal brez finala osmerice, na bradlji je bil 15., na drogu pa 20.

Dimic je na bradlji z oceno 12,900 osvojil 15. mesto, prvi je bil Kitajec Jingyuan Zou (16,166). Na drogu je Slovenec končal na 20. mestu z oceno 12,166. Najboljši v kvalifikacijah je bil Kitajec Ruoteng Xiao (14,433).

"Na bradlji prvi trije elementi niso bili čisti, do konca je potem oddelal v redu, ampak je bilo preveč odbitkov za kaj več. Na drogu pa je padel. Vajo je dokončal korektno, ampak to ti nič ne pomaga ob padcu," je Dimičeva nastopa pokomentiral selektor slovenske moške vrste Sebastijan Piletič.

V petek bo v Dohi prvi finalni dan, nastopa pa čakata Tejo Belak in Tjašo Kysselef na preskoku. Žiga Šilc je prva rezerva na parterju in bo v finalu nastopil, če kdo odpove nastop.