Večni si želijo biti le avtokrati: v Moskvi, v ...

Poroka na prvi pogled: Kaj je razlog za Olgine ...

sekulic slovenija af Ekipa24.si

Tole je očitno menjava za Mika Tobeyja! Američan...

0 08.08.2015 13:14:21

Savšek tretji v Seu d'Urgellu

Slovenski kanuist Benjamin Savšek je na tekmi svetovnega pokala v slalomu na divjih vodah v Seu d'Urgellu osvojil tretje mesto. Za zmagovalcem, Francozom Denisom Gargaudom Chanutom, je zaostal 2,95 sekunde. Drugi je bil Slovak Matej Benuš z 2,02 sekunde zaostanka. V finalu je veslal tudi Luka Božič, ki je bil z dobrimi devetimi sekundami zamude 10.

Danes finalni nastop med kajakaši čaka še Petra Kauzerja. V polfinalu so izpadli Simon Brus, ki je bil 20., Janoš Peterlin s 30. in Martin Srabotnik z 38. mestom. Med kanuisti je bil v polfinalu Jure Lenarčič 22., Anže Berčič pa 29.

V nedeljo nastop v polfinalu kajakašic čaka Evo Terčelj in Uršo Kragelj, med polfinalisti kanuističnih dvojcev pa bosta tekmovala Luka Božič in Sašo Taljat.