Afera Dars: poslanca NSi na policiji preverjala, ...

Simon Vadnjal Revija Stop

Znani obrazi so zelo okoljsko ozaveščeni

0 03.09.2016 13:34:28

Savšek z dvema dotikoma najboljše v sezoni

Na predzadnji tekmi sezone svetovnega pokala kajakašev in kanuistov v slalomu na divjih vodah en slovenski finalist.

Slovenski kanuist Benjamin Savšek je na predzadnji tekmi sezone svetovnega pokala kajakašev in kanuistov v slalomu na divjih vodah v Pragi zasedel tretje mesto, kar je njegova najboljša uvrstitev v sezoni. Zmagal je Slovak Matej Benuš (98,91), drugi je bil Britanec Ryan Westley (+0,25), Savšek pa je zaostal 1,83 sekunde.

Savšek, edini slovenski finalist, je bil prepričljivo najhitrejši, vendar je imel kar dva dotika, v devetih in desetih vratcih, kljub kazenskemu pribitku pa je stopil na zmagovalne stopničke. Če bi imel le en dotik, bi zmagal. Anže Berčič je osvojil 18., Blaž Cof 25., Jure Lenarčič pa 28. mesto.