ekipa ilek stuhec Ekipa24.si

Kaj je narobe? Slovenci bežijo v tujino! Jih doma...

0 29.05.2017 17:57:54

Nadal in Đoković brez težav čez prvi oviri

Na odprtem teniškem prvenstvu Francije sta se drugi in četrti nosilec Srb Novak Đoković in Španec Rafael Nadal brez težav uvrstila v drugi krog. Lanski zmagovalec Đoković je bil v treh nizih boljši od Španca Marcela Granolersa, Nadal pa prav tako gladko s 3:0 v nizih od Francoza Benoita Paireja.

Srbski teniški zvezdnik bo v naslednjem krogu igral z rojakom Jankom Tipsarevićem ali pa s Portugalcem Joaom Souso, za uvod v pariški turnir in tudi uvod v novo trenersko sodelovanje z Andrejem Agassijem pa je zmagal gladko s 6:3, 6:4 in 6:2.

Nadal je bil še hitrejši in je tekmeca odpravil s 6:1, 6:4, 6:1. V naslednjem krogu se bo pomeril z Nizozemcem Robinom Haasejem.

Uspešen je bil tudi slovenski igralec z britanskim potnim listom Aljaž Bedene. Za uvod Roland Garrosa je premagal Američana Ryana Harrisona s 6:4, 6:0, 3:6, 6:1.

Značke: tenis, sta