Peter Gregorčič igra Janševo igro: glavni cilj ...

Velika drama kapetana Celja: Po tekmi z Domžalami...

Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

luka doncic Ekipa24.si

Luka Dončić je postal del izbrancev in podpisal ...

0 26.03.2017 19:08:34

V finalu lige Ebel Kac in Vienna Capitals

V finalu letošnje lige Ebel se bosta pomerila celovški Kac in Vienna Capitals. Korošci so danes v svoji dvorani na šesti polfinalni tekmi premagali Red Bull Salzburg kar s 4:0 in slavili s skupnim izidom 4:2 v zmagah. Dunajčani so se v finale uvrstili že v torek, ko so izločili Bolzano.

Za gostitelje je v Celovcu danes zadel tudi Žiga Pance, ko je v 47. minuti razliko s pomembnim golom dvignil na 2:0. Usodo Salzburga je z goloma v 54. in 55. minuti zapečatil Jamie Lundberg, prvi gol na tekmi pa je v 22. minuti dosegel Manuel Geier.

Prva finalna tekma v seriji na štiri zmage bo v petek na Dunaju. Kac bo lovil že svoj 31. naslov v avstrijskem prvenstvu, Vienna pa šele drugega, potem, ko so se hokejisti iz prestolnice prvega naslova veselili v sezoni 2004/05.

Značke: hokej, sta