Anže Logar izzval Janšo: »Pripravljen sem na ...

bk
0 30.08.2015 19:38:05

Točka le za Pretnarjevo Vienno

Ta konec tedna se je odigrala nova kopica srečanj v ligi prvakov CHL.

Praška Sparta je doma kljub premoči ostala praznih rok, ko jo je z 2:1 ugnal Storhamar, ki je zmagoviti zadetek dosegel dobre pol minute do konca tretje tretjine; Robert Sabolič je moral enkrat na klop za kaznovane.

Še tretji poraz je utrpel Gap Boštjana Goličiča, ki je z 1:6 izgubil v Berlinu. Slovenec je v statistiko vpisal eno malo kazen ter pa kar sedem strelov na gol, a mreže ni zatresel.

Točko je osvojila Vienna Klemna Pretnarja, ki je na Dunaju z 2:3 po kazenskih strelih izgubila s Krefeldom.

Pardubice Roberta Kristana in Blaža Gregorca so doma gostile Färjestad in izgubile z 2:3. Kristan je tokrat igral celo tekmo, obranil je 21 oziroma 88 odstotkov strelov, Gregorc pa je v power playu v 51. minuti podal za izenačenje na 1:1. Zmagoviti zadetek so Švedi sicer dosegli slabe tri minute pred koncem rednega dela.