Poslanski turizem: za tri dni v resort na ...

Slovenka leta odpuščena: vrata ji je pokazala ...

Maja Monrue: Še vedno verjame, da je v dvoje ...

Takšnega Dončića še niste videli! Prizori iz ...

0 05.03.2016 08:30:57

Kopitar brez tekme, Rangers ustavili Washington

V ligi NHL so bile odigrane tri tekme.

Hokejisti New York Rangers so v ligi NHL presenetili vodilno ekipo Washington in se v ameriški prestolnici veselili zmage s 3:2. Odločilni gol je po 17 sekundah zadnje tretjine dosegel Derek Stephan, izstopal pa je tudi vratar New Yorka Antti Raanta z 32 obrambami. Gostje so v prvi tretjini povedli z goloma Jesperja Fasta in Keitha Yandleja, v drugi sta na 2:2 poravnala Jay Beagle in T.J. Oshie, nato pa je gostom slavje zagotovil Stephan.

Na sporedu so bile tri tekme. Dallas Stars so premagali New Jersey Devils s 4:2, pri čemer je bila tekma res odločena šele 20 sekund pred koncem, ko je Vernon Fiddler dosegel zadnji gol na tekmi. Columbus Blue Jackets so bili boljši od Edmonton Oilers s 6:3. Z dvema goloma je izstopal David Savard.

Anže Kopitar z Los Angelesom je bil ponoči prost, danes ga v domači dvorani čaka zahtevna tekma z Anaheimom, ki vsaj začasno odloča o četrtem mestu na lestvici zahoda. Dve od treh že odigranih medsebojnih tekem v sezoni je letos dobil Anaheim.