Poslanski turizem: za tri dni v resort na ...

Slovenka leta odpuščena: vrata ji je pokazala ...

Skrito v raju: Zaključek 1. sezone zaznamovale ...

Nastavite budilke: jasno je, kdaj bo Dallas igral ...

0 18.11.2016 08:26:18

Kralji prekinili niz, Kopitarja ni bilo na ledu

Arsen Perić
Hrušičan je soigralce spremljal s tribun.

Moštvo Los Angeles Kings se je v ligi NHL znova vrnilo v zmagovalne tirnice. Kralji so vpisali še osmo zmago ter tako prekinili negativni niz štirih porazov. Hokejisti iz Los Angelesa so na domačem ledu s 4:2 premagali Edmonton Oilers. Kapetan kraljev Anže Kopitar zaradi poškodbe še ni mogel pomagati soigralcem. Poškodoval se je 12. novembra na gostovanju v kanadski Ottawi.

Kralji so na ledu Staples Centra zagospodarili že v prvi tretjini. Po petih minutah dvoboja je mrežo tekmecev zatresel Derek Forbot, nekaj več kot dve minuti kasneje je bil uspešen Tyler Toffoli. Kralji so v drugi tretjini, v prvih devetih minutah tretjine, dovolili, da so se naftarji vrnili in izenačili, zadela sta Darnell Nurse in Oscar Klefbom. A so kralji v 30. minuti po zaslugi Jeffa Carterja znova povedli. Končni izid je v 54. minuti postavil Devin Setoguchi.