Ministrstvo sledilo stroki: Letos bodo odstrelili ...

marjetka-voglar-in-rudi-mlakar, poroka-na-prvi-pogled Njena.si

Rudi premagal vse ovire in zanetil ljubezen

0 23.12.2016 08:11:31

Kralji so se znesli nad plenilci, Kopitar do 700. podaje

Hokejisti Los Angeles Kings so v severnoameriški ligi NHL gostovali pri Nashville Predators in dosegli visoko zmago s 4:0.

Kapetan kraljev Anže Kopitar je bil bolj razigran kot na zadnji tekmi proti Columbusu; tokrat je v 17 minutah in pol k zmagi prispeval podajo, svojo že 700. v prvenstvu NHL, trikrat pa je poskusil tudi s strelom na gol.

Ta tekma v gosteh, še šesta od devetih zapovrstjo, ki čakajo kralje, je imela domač pridih za Nica Dowda, ki je doma iz Alabame, saj se je vpisal med strelce, izkazal se je tudi vratar Peter Budaj z 28 obrambami, 12 jih je dosegel samo v uvodni tretjini.

Med strelce so se vpisali še Nick Shore, Jeff Carter in Devin Setoguchi.

Los Angeles Kings pa še niso končali dolgega gostovanja; v noči na soboto po srednjeevropskem času jih čaka tekma proti Dallas Stars.a

Značke: kopitar, nhl