Genialno! Rüdiger vratarju Reala pomagal pred ...

hu
hu
0 19.01.2017 08:14:24

Nov poraz Kopitarjevih kraljev

Hokejisti Los Angeles Kings so davi v ligi NHL doživeli nov poraz. V domači dvorani so z 2:3 izgubili proti San Jose Sharks, slovenski reprezentant Anže Kopitar pa se tokrat ni vpisal med strelce.

Že v prvem delu sta za goste zadela Brent Burns in Tommy Wingels, za kralje pa je bil uspešen Tanner Pearson. Tekmo je v 30. minuti odločil Joe Pavelski, ki je zadel ob številčni prednosti San Joseja za vodstvo s 3:1, Marian Gaborik pa je v 36. minuti znižal na končnih 2:3.

V zadnjem delu je Los Angeles poskušal vse za izenačenje, v končnici zamenjal tudi vratarja s šestim igralcem v polju, a ni zmogel preobrata.

Los Angeles Kings zdaj čakata dva dneva počitka, pa tudi pot na vzhodno obalo, saj jih v soboto tam čaka obračun z New York Islanders.