Kučanova huda napaka: Drnovška je imel za ...

Ena zadnjih fotografij kralja Karla III., na njegovem obrazu je videti žalost in trpljenje Odkrito.si

hu
hu
0 19.09.2016 09:45:31

Ovečkin že proslavljal podaljšek, nato pa ... (video)

Z nastopi na svetovnem pokalu v hokeju na ledu v Torontu so začeli tudi igralci v skupini B. V derbiju večera je Švedska ugnala Rusijo z 2:1 (0:0, 2:0, 0:1), mlada reprezentanca Severne Amerike (U 23) pa je bila s 4:1 (1:0, 3:0, 0:1) boljša od Finske. V skupini A bo danes ob 21. uri tekma med Češko in reprezentanco Evrope z Anžetom Kopitarjem.

Švedsko-ruski derbi je bil odločen v drugi polovici. Gabriel Laqndeskog v 31. in Victor Hedman v 33. minuti sta Švedom v drugi tretjini zagotovila vodstvo z 2:0. Častni zadetek za Ruse je 33 sekund pred koncem dosegel zvezdnik Aleksander Ovečkin, ki je nato osem sekund pred koncem še enkrat zadel, a so sodniki po ogledu video posnetkov gol razveljavili.

Mlada reprezentanca Severne Amerike pa je z goli Jacka Eichla (6.), Johnnyja Gaudreauja (26.), Jonathana Droulina (28.) in Nathana MacKinnona (35.) proti Finski vodila že s 4:0, Valteri Flippula pa je štiri minute pred koncem vendarle zadel za Skandinavce.