Kučanova huda napaka: Drnovška je imel za ...

Ena zadnjih fotografij kralja Karla III., na njegovem obrazu je videti žalost in trpljenje Odkrito.si

bk
bk
0 26.02.2016 14:37:39

Slovanu spet zmanjkalo sape

Tako, kot sta bili razburljivi uvodni tekmi prvega kroga končnice lige KHL med moskovskim CSKA-jem in bratislavskim Slovanom, je bila napeta in razburljiva tudi tretja.

Serija se je na tej preselila v slovaško prestolnico, ki pa vsaj v prvo domačinom ni prinesla prve zmage in tako je CSKA prišel do vodstva s 3:0 v seriji.

Slovan je sicer vodil večino srečanja, enako kot na drugem obračunu v Moskvi, toda spet so ruski prvaki uspeli srečanje obrniti v svoj prid. Šele v 56. minuti so izid izenačili, nato pa je le 45 sekund pred koncem rednega dela srečanja sledil ledeno mrzla prha za domače, Stephane Da Costa je izkoristil power play in Rusi so se znova lahko veselili.

Slovenska trojka se v statistiko ni vpisala. Rok Tičar in Žiga Jeglič sta igrala dobrih 17 minut, v katerih sta dvakrat oziroma enkrat streljala na gol. Na drugi strani je Jan Muršak na ledu prebil nekaj manj kot 14 minut in le enkrat streljal na gol.

Slovan si bo kožo pred izpadom iz končnice reševal v soboto, srečanje v Bratislavi pa je na sporedu ob 17. uri.

Značke: cska, bratislava