Luka Dončić po veliki zmagi: 'Počutim se ...

1714382871-006-cel-oli-240428-lv-1714382855842 Ekipa24.si

Celjani mislijo resno! Snubili Modrića in ...

0 23.02.2024 10:49:35

Los Angeles brez pravega recepta na domačem ledu, Kopitar s podajo

Hokejisti Los Angeles Kings so bili po nizu dobrih predstav v severnoameriški ligi NHL tokrat na domačem ledu brez pravih odgovorov proti Nashville Predators. Končni izid je bil 4:1 za goste. Slovenski as Anže Kopitar je s podajo sodeloval pri edinem zadetku domačega moštva.

Domači hokejisti predvsem niso našli prave rešitve za razpoloženega vratarja Nasvhilla Juuseja Sarosa. Ta je ustavil 27 strelov. V napadu pa je bil ključni mož gostov Colton Sissons z golom in dvema podajama.

Edini zadetek za kralje je dosegel Kevin Fiala.

Nashville je povedel v 9. minuti igre, ko je zadel Jakov Trenin. Sledilo je izenačenje prek Fiale deset minut kasneje, a je tekmo v 37. minuti v korist gostov znova (in dokončno) prevesil Mark Jankowski. V zaključku tekme sta ob prazni mreži domačinov končni izid postavila Sissons in Jeremy Lauzon.

Kopitar in kralji bodo naslednjo tekmo odigrali v noči s sobote na nedeljo po slovenskem času, ko bodo gostili ekipo iz sosednjega Anaheima.

Značke: hokej, nhl