Genialno! Rüdiger vratarju Reala pomagal pred ...

Skrito v raju: Igralka blestela na fotografiranju ...

elsnik Ekipa24.si

Uh, kakšne besede! Kapetan Olimpije Elšnik po ...

0 30.09.2015 22:48:39

Prvi letošnji Založanom

V mednarodni ligi INL so v 3. krogu nastopili že vsi trije slovenski predstavniki.

V prvem slovenskem obračunu letošnje sezone lige INL, ki je prinašal tudi točke za državno prvenstvo, sta se pomerila Slavija in Celje. Moštvi sta bili do tega trenutka še brez zmage, prvo letošnjo pa so zabeležili Založani, ki so vse dvome o zmagovalcu razblinili praktično že v prvi tretjini.

Ta del so dobili s 3:0, v drugi tretjini še povišali vodstvo na 4:0, v zadnjem delu igre pa so se Celjani približali, a na koncu vendarle ostali praznih rok (5:3). Celjani tako ostajajo na repu prvenstvene razpredelnice, Slavija je v konkurenci devetih ekip zdaj tretja, sredina lestvice pa pripada jeseniškim hokejistom.

Prve tekme v prvem delu DP, v katerem bodo igrali tudi hrvaški in srbski klub, so bile sicer na sporedu že pretekli vikend, ko je Triglav s 5:2 premagal Zagreb, MK Bled pa je doma z 2:3 klonil pred Mladostjo. Tekma med Mariborom in Crveno zvezdo je bil prestavljen.

NOV PORAZ JESENIC
Slednji so že v nedeljo gostovali pri Bregenzerwaldu in izgubili s 6:7 (1:3, 4:2, 1:2).

Jeseničani so v dveh dneh tesno izgubili dve tekmi na gostovanjih, tokrat so odločilni zadetek prejeli v 60. minuti. Pred tem so gostje izničili zaostanek z 0:3 ter izenačili na 5:5 in 6:6. V polno so zadeli Luka Tošič, Sašo Rajsar, Aleš Remar, Jaka Ankerst, Marjan Manfreda in Matevž Erman.

Značke: inl, jesenice, slavija, celje