Skrito v raju: Igralka blestela na fotografiranju ...

0 31.10.2016 22:00:43

Grozljivo: Po tekmi Mornar - Zvezda ubit navijač rdeče-belih

Fotografija je simbolična
Profimedia
Le nekaj minut po dvoboju lige ABA v Baru so bile strelne rane usodne za 29-letnika.

Košarkarji Crvene zvezde so v sedmem krogu lige ABA upravičili vlogo favorita, v Baru so pred 3800 gledalci z 71:59 premagali domači Mornar. Toda rezultat in dogajanja na parketu so hitro utonili v pozabo, samo deset minut po koncu dvoboja se je namrel pred dvorano v Športnem centru Topolica zgodila tragedija, v kateri je umrl 29-letni Ivan Laban. Prve informacije govorijo o tem, da gre za navijača Crvene zvezde, ki je podlegel strelnim ranam.

Ivan Laban si je tekmo ogledal v družbi dekleta, s katero sta nato v citroenu C4 zapuščala parkirni prostor v bližini vhoda v dvorano namenjenega uradnim osebam. Medtem naj bi se jima približal motor, na katerem sta bili dve osebi s čeladama. Ena od njih je začela s pištolo streljati proti avtomobilu oziroma v voznika Ivana Labana, ki je ob prihodu reševalnih ekip še kazal znake življenja, a je pozneje v bolnišnici v Baru podlegel poškodbam, njegovo dekle je ostalo nepoškodovano. Motivi napada za zdaj niso znani, po neuradnih informacijah umorjenega naj ne bi bilo v policijskih evidencah povezanih s kriminalnimi dejanji v Črni gori.