Namesto države bo služil zasebnik: 2,55 milijona...

0 03.02.2024 16:28:20

Šenčur v Novem Sadu izgubil vse tri tekme

ABA league j.t.d. / Dragana Stjepanović
Košarkarji Gorenjske gradbene družbe Šenčur so izgubili vse tri tekme na četrtem turnirju te sezone v regionalni ligi Aba 2. V Novem Sadu so pokleknili pred MZT Skopjem, Vojvodino ter v 10. krogu še proti TFT Skopju.

Varovanci trenerja Miljana Pavkovića so bili danes brez pravih možnosti za presenečenje. Po treh četrtinah so imeli že 17 točk zaostanka, tako da so lahko v zadnjih desetih minutah zgolj omilili poraz.

Domen Petrovič je dosegel 15 točk ob stoodstotnem metu iz igre, 14 jih je dodal Jan Novak (9 podaj, 6 skokov, 5 ukradenih žog), 13 pa Gaber Ožegovič.

GGD Šenčur je pred zadnjim turnirjem, ki bo v drugi polovici marca v Širokem Brijegu, pri izkupičku 3-7, za osmim mestom, ki še vodi v četrtfinale, pa zaostaja eno zmago.

Zgolj tri zmage ima tudi drugi slovenski predstavnik v tem regionalnem tekmovanju, Kansai Helios, ki bo tekmo desetega kroga igral v nedeljo ob 15. uri proti zadnjeuvrščeni Šibenki.