Večni si želijo biti le avtokrati: v Moskvi, v ...

crypto.com arena Ekipa24.si

Sramota leta! V LA-ju skušali takole provocirati ...

0 30.09.2015 10:34:27

Zlatorog pokal Alpe Adria začel s porazom

Začel se je pokal Alpe Adria, na pobudo domžalskega Heliosa ustanovljeno tekmovanje, v katerem nastopa osem ekip iz Slovenije, Avstrije, Hrvaške in Slovaške.

V prvem srečanju je Zlatorog na domačem parketu izgubil z Zagrebom s 74:84. Gostje so vodili od prve do zadnje minute in Laščanom skorajda niso dovolili, da se jim približajo. Na domači strani je bilo sploh v prvi četrtini preveč napak, ki jih je v nadaljevanju moštvo sicer želelo odpraviti, a je bilo še vedno preveč izgubljenih žog, slabih metov in napadov.

V prvih minutah zadnje četrtine so Laščani pokazali precej boljšo igro, izpeljali nekaj lepih akcij, a žal je bilo premalo, da bi prišli do prve zmage v pokalu Alpe Adria. Jamar Abrams je za gostitelje dosegel 18 točk, Goran Jurak pa eno manj. Laščane druga tekma v tem tekmovanju čaka 10. oktobra na Slovaškem proti Prievidzi.