Takšnega Dončića še niste videli! Prizori iz ...

0 21.11.2015 07:46:29

Knicksi slavili v Oklahoma Cityju

New York je premagal Oklahomo City.
V ligi NBA so New York Knicksi v noči na soboto v gosteh premagali Oklahoma City Thunder s 93:90.

Za New York je štiri minute odigral tudi Saša Vujačić, a ni dosegel koša. S 25 točkami je bil najboljši Carmelo Anthony, medtem ko jih je za Oklahomo 34 dosegel Russell Westbrook.

Knicksi so prišli do sedme zmage v sezoni, trener Derek Fisher pa je bil najbolj v skrbeh v zaključku tekme, ko so njegovi igralci skoraj zapravili vodstvo 16 točk. "Fante skušam le opomniti na to, da je nujno izbirati načine, kako tekmo uspešno pripeljati do konca in se veseliti zmage. Še naprej bomo delali na dobrih zaključkih in tem, da se popravimo v zadnjih delih tekem," je po zmagi dejal Fisher.

Čeprav so imeli Newyorčani v zadnji četrtini kar 16 točk prednosti, pa bi jih lahko ob zvoku zaključne sirene z metom od daleč premagal Dion Waiters, a je njegov met na srečo gostov končal izven obroča. Arron Afflalo je za zmagovalce prispeval 14 točk, Lance Thomas jih je dodal 12. New Yorku je pomagalo uspešno izvajanje trojk, saj so iz 20 poskusov zadeli kar 12-krat, medtem ko je bilo to razmerje pri Oklahomi precej slabše - zgolj 3-29.

Oklahoma se je sicer več kot dve tretjini tekme morala znajti brez poškodovanega Kevina Duranta, ki je preostali del dvoboja spremljal s klopi s poškodbo stegenske mišice.