Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Kraljeva družina - Orgije in droga na zasebnih ...

0 22.11.2016 08:25:14

Dragić zgrešil štiri trojke, Miami poražen v Philadelphii

Kapetan slovenske košarkarske reprezentance Goran Dragić ni imel najboljšega strelskega večera v ligi NBA. Na gostovanju v Philadelphii je dosegel 10 točk, sedem podaj, štiri skoke, a je zgrešil štiri trojke ob metu iz igre 4-13. Miami Heat je izgubil s 94:101 proti domači ekipi Sixers.

Dragić je igral 35 minut, v statistiko je vpisal še tri ukradene žoge, blokado, tri izgubljene žoge in uspešno izvedena prosta meta.

Miami v Philadelphii ni bil učinkovit z razdalje, met za tri točke so imeli zgolj 22,6 odstoten (7-31), tudi met za dve točki je bil slab, 38,6 odstoten. Pri domači Philadelphii je bil najučinkovitejši Joel Embiid z 22 točkami za še četrto zaporedno domačo zmago, ob desetih porazih. Miami ostaja pri štirih zmagah na 13 tekmah.

Pri Miamiju je imel najboljši večer v karieri Dragićev soigralec Hassan Whiteside, dosegel je 32 točk in pobral še 13 žog. V skoku je že na svoji 13. tekmi po vrsti vpisal dvomestno število ter je vodilni v ligi NBA v tej košarkarski prvini, s povprečjem 16,2 skoka na tekmo.

Na parket je stopil še en Slovenec. Beno Udrih je z Detroit Pistons pod domačima košema izgubil proti Houston Rockets s 96:99. Pri raketah je bil razpoložen James Harden z 28 točkami, 11 podajami in osmimi skoki. Udrih je v 16 minutah zadel eno trojko ter vpisal še sedem podaj in dva skoka.

Dragića in Udriha v noči s srede na četrtek v Detroitu čaka obračun domačih Pistons in Miami Heat.