Ministrstvo sledilo stroki: Letos bodo odstrelili ...

Razvnete strasti v SD: Milana Kučana razkuril ...

renato-stražar Njena.si

Pred koncem serije Skrito v raju vas čaka še ena...

0 13.01.2017 10:07:30

New York brez Vujačića ugnal Chicago

V ligi NBA so New York Knicks ponoči po slovenskem času premagali Chicago Bulls s 104:89. Slovenski košarkar Saša Vujačić vnovič ni dobil priložnosti z igro.

Pri zmagovalcih je bil s 23 točkami najbolj učinkovit Carmelo Anthony, 19 jih je dodal Mindaugas Kuzminskas. Pri Chicagu je Dwyane Wade dosegel 22 točk.

Košarkarji San Antonio Spurs, ta čas drugi najboljši v celotni ligi, so Los Angeles Lakers premagali kar s 134:94; Kawhi Leonard je dosegel 31 točk, kar mu je uspelo v zgolj treh četrtinah, kot tudi Pau Gasolu (22), LaMarcusu Aldridgeu in Tonyju Parkerju (po 13). San Antonio je pri slavju z rekordno razliko dosegel tudi največ točk v sezoni, zgolj v prvem polčasu pa je prišel do številke 72.

Na čelu lige ostajajo igralci Golden State Warriors, ki so s 127:107 odpravili Detroit Pistons. Slednji so se do četrte minute tretje četrtine še dobro upirali, zaostajali s 65:68, nato pa so nekoliko bolje zaigrali Klay Thompson in Andre Iguodala ter drugi člani ekipe gostov za gladko zmago v zaključku.

New Orleans Pelicans so v gosteh s 104:95 odpravili Brooklyn Nets, saj slednji niso uspeli zaustaviti Tyrekea Evansa, ki je 14 od svojih 29 točk nanizal v zadnji četrtini. Tudi košarkarji Dallas Mavericks so bili uspešni v gosteh, v Phoenixu so porazili Suns s 113:108. Ena od tekem je bila na sporedu tudi v Londonu, kjer pa je Denver Nuggets brez težav premagali Indiano Pacers (140:112).