Skrito v raju: Igralec na odru gol kot glista

sveca Ekipa24.si

V hudi prometni nesreči na primorski avtocesti ...

3 26.04.2024 10:32:46

Sramoten izpad! Hrvaški reprezentant in član Reala slovenskemu sodniku: "Je*em ti mrtvo mater!"

Hrvaški reprezentant Mario Hezonja je bil na tekmi evrolige izključen.

Madridski Real je v četrtfinalu evrolige še drugič ugnal Baskonio Vitorio, tokrat s 101:90.

Madridčani, ki branijo naslov prvaka v tem tekmovanju, so izkoristili prednost domačega parketa in jih le še zmaga loči od polfinala. Gostujoča zasedba je bila v prednosti le v prvi četrtini, zatem pa bila ves čas v zaostanku. Ta je ob koncu tretje četrtine narasel na 14 točk, v zadnji tudi na 23, tako da je bila tekma odločena precej pred koncem.

Facundo Campazzo je bil najboljši igralec tekme s 24 točkami in sedmimi podajami, Vanja Marinković je bil z 20 točkami najboljši strelec gostov.

Tretja tekma bo v sredo, gostila jo bo Baskonia.

Hrvat napadel slovenskega sodnika
Dvoboj je zaznamoval tudi incident, ki ga je zakuhal hrvaški reprezentant iz vrst Reala Mario Hezonja. Slednji je igral 27 minut, dvoboj pa zaključil predčasno, saj je bil izključen. Slovenski sodnik Saša Pukl mu je prvo tehnično napako pokazal po tem, ko je zelo burno reagiral na sodniško odločitev, to pa ga je le še bolj razburilo, sledila pa je druga tehnična napaka, kar pomeni avtomatično izključitev. Hrvat je nato nadaljeval z nešportnim obnašanjem, po posredovanju članov kluba pa je odšel v slačilnico. Med tem izpadov še ni bilo konec, obrnil se je proti slovenskemu sodniku in mu zavpil "Je*em ti mrtvo mater", kar se je zelo jasno videlo tudi v neposrednem televizijskem prenosu.

Značke: real, hezonja