Alex Volasko in Lara o svoji zvezi: Ljubezen je ...

luka doncic dallas pm Ekipa24.si

Kar je 'pretepeni' in poškodovani Dončić ...

1 15.11.2016 15:42:59

Luki Dončiću Španci pravijo kar "beli stroj" (video)

Luka Dončić iz tekme v tekmo potrujejo svoj status, ne le v madridskem Realu, ampak tudi v evropski košarki. Minuli konec tedna je spet zablestel na celi črti.

V 7. krogu španske ACB lige Teneriffe pričakovano ni predstavljal resnega tekmeca za madridski Real, zato končni izid 86:59 nikakor ni presenetljiv. Tudi na dobre igre slovenskega košarkarja pri kraljevem klubu smo se že kar navadili, čeprav šteje komaj rosnih 17 let.

doncic 2

Nadarjeni Ljubljančan je v nedeljo prvič presegel indeks 20. V dobrih 31 minutah je dosegel 13 točk in v svojo statistiko vpisal še po pet skokov in točk. Skupaj je to zadostovalo za indeks 21, na uradni spletni strani lige pa so pod objavljeni video posnetek njegovih najboljših akcij zapisali "beli stroj".

Luka Dončić je sicer v uvodnih sedmih krogih v povprečju igral 20 minut, s statistiko 6,7 točk, 4,3 skoka in 3,6 podaj ter povprečnim indeksom 12 pa je lahko več kot zadovoljen.