Peter Gregorčič igra Janševo igro: glavni cilj ...

parfumi Ekipa24.si

Kamera ujela znanega in uglednega slovenskega ...

0 07.01.2017 08:53:22

Vročica poražena v Kaliforniji

Goran Dragić je z moštvom Miami Heat v ligi NBA gostoval pri Los Angeles Lakers.

Jezerniki so zmagali s 127:100, Dragić je odigral 22 minut, v tem času pa je dosegel 16 točk ter vknjižil še tri skoke in podaje. Pri gostiteljih je bil s 24 točkami najboljši Louis Williams.

Gostovali so tudi New York Knicks, ki so pri Milwaukee Bucks preobrnili zaostanek osemnajstih točk in na koncu slavili s 116:111. Carmelo Anthony je k zmagi prispeval 26 točk in deset podaj, kratkohlačniki pa so prekinili niz šestih zaporednih porazov. Saša Vujačić v dresu New Yorka spet ni dobil priložnosti za igro.

IZIDI
Los Angeles Lakers - Miami Heat 127:100 (Goran Dragić: 16 točk, 3 skoki, 3 podaje v 22 minutah za Miami) Milwaukee Bucks - New York Knicks 111:116 (Saša Vujačić: ni igral za New York) Washington Wizards - Minnesota Timberwolves 112:105 Orlando Magic - Houston Rockets 93:100 Boston Celtics - Philadelphia 76ers 110:106 Brooklyn Nets - Cleveland Cavaliers 108:116 Sacramento Kings - Los Angeles Clippers 98:106 Golden State Warriors - Memphis Grizzlies 119:128 (podaljšek)