Afera sodna stavba: ko je država plačala ...

Ljudmila Novak: »Če nekdo stokrat pove, da sem ...

0 01.02.2017 18:41:12

Je to sploh mogoče? Nove pohvale, nova priznanja za Luko Dončića! (video)

Slovenski mladenič je navdušil svetovni košarkarski svet, o tem ni nobenega dvoma!

Eden največjih, če ne celo največji košarkarski talent na svetu praktično vsak dan dobi kakšno nagrado, priznanje, pohvalo. Zdaj se mu je vnovič poklonila še evroliga.

Luka Dončić, ki je bil v tej sezoni že dvakrat izbran za MVP-ja kroga (v 13. in 17. krogu) v najmočnejšem evropskem klubskem tekmovanju, je zdaj dobil še dve priznanji. Evroliga, ki vsak mesec izbere top 10 akcij (podaj, blokad, košev ...) iz minulega meseca, je Dončića uvrstila na prvo mesto kar v dveh kategorijah.

Tako je bila njegova podaja do Otthela Hunterja na dvoboju z Žalgirisom proglašena za najlepšo podajo v mesecu januarju, njegova fenomenalna blokada Jamelu McLeanu na tekmi z Olimpio pa je bila zasluženo na prvem mestu top 10 blokad v mesecu januarju.

Obe fantastični akciji slovenskega dragulja vam ponujamo v priloženih videoposnetkih.