Ministrstvo sledilo stroki: Letos bodo odstrelili ...

»Vse dni, vse noči« igrajo že lepih 32 let

24 03.03.2017 08:56:27

Madre mia, kakšna trojka! To zmore le Luka Dončić! Trojka iz nemogočega položaja (video)

Nov dan, nova vrhunska predstava Luke Dončića!

Madridski Real je včeraj izgubil na gostovanju pri Galatasarayu (84:87) in to kljub temu, da je slovenski dragulj Luka Dončić odigral še eno odlično tekmo. Eden največjih svetovnih talentov je igral 22 minut, v tem času pa je skorajda prišel do trojnega dvojčka. Tekmo je končal s 13 točkami, 8 skoki in 8 podajami, njegov indeks pa je znašal 26, kar je bil daleč najboljši indeks med vsemi na tekmi.

V času, ko Dončića ni bilo na igrišču, so si Turki priigrali kar 16 točk prednosti, po vstopu Slovenca se je začela prednost Galatasaraya topiti, vendar so turški košarkarji v izenačeni končnici le uspeli slaviti.

Kljub porazu je torej Dončić znova dokazal, da gre za fantastičnega košarkarja, poskrbel pa je tudi za eno najlepših potez tekme. Ob zaključku tretje četrtine je z iztekom časa vrgel nemogočo trojko in jo tudi zadel.

Vse Dončićeve poteze si lahko ogledate v priloženem videoposnetku, noro trojko najdete na 1.43.