V tej restavraciji natakarji žalijo goste!!!

Uau! Luka razkril, koliko avtomobilov ima trenutno...

0 14.03.2017 21:12:53

Lokalni derbi Laščanom

Košarkarji Zlatoroga so v zadnjem, 22. krogu lige Nova KBM premagali Hopse Polzelo s 64:56 (15:16, 31:33, 48:42).

* Dvorana Tri lilije, gledalcev 350, sodniki: Krejić, Škrbec (oba Kranj), Grbić (Ljubljana).
* Zlatorog: Tratnik 10, Ledl 3, Krušič 15, Rizvić 5 (1:2), Barič 8 (6:6), Durnik 5 (1:2), Tomažič 2, Miljković 6, Špan 10 (1:2).
* Hopsi Polzela: Kolarevič 8 (2:4), Čup 15 (0:2), Godler 2, Hodžić 6, Rogelja 7 (2:2), Kosič 6, Vasilić 4 (0:2), Čebašek 8 (0:1).
* Prosti meti: Zlatorog 9:12, Hopsi Polzela 4:11.
* Met za tri točke: Zlatorog 3:23 (Špan, Krušič, Ledl), Hopsi Polzela 6:18 (Hodžić 2, Kosič 2, Čup, Rogelja).
* Osebne napake: Zlatorog 17, Hopsi Polzela 18.

* Pet osebnih: /.

Zgolj prestižni lokalni obračun je zasluženo pripadel Zlatorogu, ki je redni del lige Nova KBM sklenil z izkupičkom 17-5 ter mesto pred Hopsi, ki so prekinili niz treh zmag in tekmovanje končali s 15-7. Laščani bodo v prvem krogu v skupini za prvaka naslednjo sredo gostili Helios Suns, Polzeljane pa čaka gostovanje pri drugouvrščeni ekipi.

Gostje so pokazali dva obraza. Prvi polčas so večinoma vodili, v nadaljevanju pa povsem popustili. Ključne so bile minute med 27. in 37. V tem času so Hopsi dosegli vsega dva koša in od prednosti 31:21 prišli do zaostanka 35:43. Glede na to, da so imeli le enega razpoloženega igralca, Dejan Čup je dosegel 15 točk, niso več ogrozili zmage domačih.

Pri Zlatorogu je bil prvi strelec Matej Krušič s 15 točkami (8 skokov), po deset pa sta jih dosegla Igor Tratnik in Jan Špan. Sicer pa Laščani napadalno niso bili razpoloženi. Manj od 64 točk so dosegli le še na dveh tekmah v tej sezoni v ligi Nova KBM, predvsem pa so bili nenatančni udarni igralci; Tratnik, Ramo Rizvić in Nejc Barič so skupaj trojke metali 0:13.