Kučanova huda napaka: Drnovška je imel za ...

Ena zadnjih fotografij kralja Karla III., na njegovem obrazu je videti žalost in trpljenje Odkrito.si

nu
nu
0 15.02.2017 22:35:59

Real do preobrata in lepe zmage proti Napoliju, Bayern je poteptal Arsenal

Sredini prvi tekmi osmine finala sta se razpletli z zanesljivo in zelo visoko zmago gostiteljev.

Real in Bayern sta proti Napoliju in Arsenalu imela v prvem polčasu kljub izraziti terenski premoči nekaj težav, na obeh tekmah je bilo ob odmoru 1:1, v drugem polčasu pa so obojni favoriti prestavili v prestavo višje in si priigrali zanesljivo zmago. Bayern je zmagal s 5:1, Real pa s 3:1.

Junaka tekme v Münchnu sta bila Poljak Robert Lewandowski in Thiago Alcantara, slednji je dosegel dva gola, Poljak pa je na začetku drugega polčasa zatresel mrežo, samo nekaj minut pozneje pa Alcantari za gol še mojstrsko podal.

V prvem polčasu je za domače zadel Arjen Robben, za Arsenal pa Alexis Sanchez, ki mu je strel iz enajstmetrovke Manuel Neuer ubranil, a je Čilenec odbito žogo znal spraviti v mrežo. Končni rezultat je postavil Thomas Müller.

V Madridu, kjer je tekmo sodil Damir Skomina, je domače navijače šokiral Lorenzo Insigne, ki je presenetil Keylorja Navasa. Še v prvem polčasu je Karim Benzema z glavo izenačil, reči pa sta v drugem delu na svoje mesto postavila Toni Kroos in Casemiro.