Genialno! Rüdiger vratarju Reala pomagal pred ...

gv
7 24.02.2017 08:24:19

Zmračil se mu je um: Brutalno maščevanje Tottenhamovega zvezdnika (video)

Zvezdnik Tottenhama je svojo ekipo pustil na cedilu.

Tottenham je imel vse niti v svojih rokah in bil kljub avtogolu Harryja Kana precej boljši tekmec od Genta, nato pa je v 40. minuti rdeči karton dobil Dele Alli. Odločitev sodnika je bila brez dvoma popolnoma zaslužena, saj je angleški nogometni zvezdnik popolnoma izgubil razsodnost.

V enem od napadov je bil nad njim strojen prekršek, a je sodnik nadaljeval z igro. To je očitno močno razjezilo Allija, ki je popolnoma izgubil živce. Že v naslednjem trenutku je grobo in brutalno pokosil Belgijca Brechta Dejaegereja.

Tottenham je nato z igralcem manj še povedel z 2:1, a so gostje v 82. minuti izenačili na 2:2 in pokopali upe angleškega premierligaša po napredovanju v osmino finala lige Europa. Na prvi tekmi je Tottenham v Gentu izgubil z 0:1.

Značke: alli, tottenham, gent