5081484663803_org_27a69d764a0b1739_1648464638000 Necenzurirano

Teorije zarote: bo Anžetu Logarju uspelo prevzeti...

Kmetija: Novi tekmovalci vas bodo prikovali pred ...

luka doncic pljunil Ekipa24.si

Kaj? Luka Dončić je v neposrednem prenosu med ...

0 17.09.2014 16:11:14

Mladi vijoličasti klonili na Ptuju

Mlada ekipa Maribora je na uvodni tekmi mladinske lige prvakov na Ptuju izgubila proti Sportingu z 1:3 (0:1). Mariborski upi bodo naslednjo tekmo odigrali 30. oktobra v gosteh proti Schalkeju.

Na tekmi, ki bi prvotno morala biti v Lendavi, a je tam igrišče preveč razmočeno, so Portugalci povedli po enajstmetrovki Joseja Postige v 30. minuti. Zakrivil jo je Deni Štraus s prekrškom nad Lisandrom Semedom. Jose Correia je povišal na 2:0 v 76. minuti, Nik Lorbek je v 80. minuti znižal na 1:2, končni izid pa je že v sodniškem dodatku postavil Luis Eloi.

V mladinski ligi prvakov sicer sodelujejo podmladki klubov, ki igrajo v članskem najelitnejšem klubskem tekmovanju stare celine.

Ob 20.45 bo nastopil še vrhunec nogometnega dneva na Štajerskem, saj se bosta v uvodnem krogu prave lige prvakov v Ljudskem vrtu pomerili še članski ekipi obeh klubov.