Večni si želijo biti le avtokrati: v Moskvi, v ...

Mojster Jure o vzgoji otrok: V življenju se bodo ...

crypto.com arena Ekipa24.si

Sramota leta! V LA-ju skušali takole provocirati ...

0 21.01.2015 22:55:51

Remi na derbiju, Tottenham dobil prvo dejanje

Včeraj sta na prvem polfinalnem obračunu angleškega ligaškega pokala remizirala Liverpool in Chelsea, danes pa je zmago zabeležil Tottenham.

Na drugem polfinalnem obračunu sta se danes pomerila Tottenham in Sheffield United. Pred povratno tekmo, ki bo na sporedu čez teden dni v Sheffieldu, so v boljšem položaju Londončani, edini zadetek na srečanju pa je z bele točke dosegel Andros Townsend.

LIVERPOOL BI SI ZASLUŽIL VEČ
Pred prvim polfinalnim obračunom je bil v izraziti vlogi favorita Chelsea, toda včeraj je bil na presenečenje mnogih Liverpool več kot dostojen tekmec. Statistika po koncu srečanja je bila namreč na njegovi strani, manjkal mu je le ugodnejši izid.

Tako so gostitelji prevladovali v posesti žoge, na nasprotnikov gol so sprožili šest strelov, medtem ko so gostje zmogli le enega, ki pa je na njihovo srečo končal v mreži. Za tega je v 18. minuti iz enajstmetrovke poskrbel Eden Hazard, v 59. minuti pa je na 1:1 zasluženo izenačil Raheem Sterling. Povratna tekma bo na sporedu v torek v Londonu.