Pravnomočno poražena NKBM: šlo je za tipično ...

luka doncic pljunil Ekipa24.si

Kaj? Luka Dončić je v neposrednem prenosu med ...

0 13.03.2015 12:00:06

Hlinil nezavest, da bi se izognil rdečemu kartonu (video)

Vratar ekvadorske Barcelone je poskrbel za enega najbolj bizarnih trenutkov, ki ga je na nogometni zelenici ujela kamera.

To bi bila le še ena od tekem v pokalu Libertadores, če vratar Barcelone SC ne bi poskrbel za bizaren dogodek, v katerega je bil vpleten v 89. minuti srečanja. Takrat je vratar Maximo Banguera podrl igralca nasprotnega moštva, več kot očitno pa je to storil na nedovoljen način. Jasno je bilo, da si bo za ta prekršek prislužil rdeči karton, sledila pa je poteza iz obupa, ki je nasmejala množice ljudi po vsem svetu.

Rdečemu kartonu se je namreč želel izogniti tako, da je hlinil nezavest, pa čeprav ni prišlo do kakšnega resnega kontakta med igralcema. Sodnik je potrpežljivo stal poleg njega in čakal, da se dvigne na noge, nato pa mu brez oklevanja pokazal (zaslužen) rdeči karton.

Barcelona je bila nato še dodatno kaznovana, saj so igralci Atletica Nacionala v 93. minuti dosegli še drugi zadetek in na koncu slavili z 2:1. V skupini 7 soigralci prevarantskega vratarja ostajajo na repu lestvice brez točke, Nacional pa zaseda drugo mesto.