Pravnomočno poražena NKBM: šlo je za tipično ...

Afera ogroža von der Leyenovo politično prihodnost, saj poteka v obdobju pred evropskimi volitvami, Odkrito.si

tk
0 31.10.2015 22:28:32

Izjemni Handanović s štirimi obrambami v štiri sekundah (video)

Na velikem italijanskem derbiju med Interjem in Romo se je še enkrat več izkazal Samir Handanović.

In to ne z eno, ne z dvema, temveč kar štirimi obrambami v štirih sekundah. V 62. minuti tekme ob vodstvu Interja z 1:0, so ga namreč Romini nogometaši obstreljevali z vseh strani, a poti do mreže niso našli, enkrat je avtogol preprečil tudi svojemu soigralcu. Handanović je v hipu postal zvezda svetovnega spleta, zaradi izjemnih posredovanj pa so ga preimenovali kar v 'Batmanovića'.

Inter se je z zmago 1:0, edini zadetek je dosegel Gary Medel v 31. minuti, povzpel na vrh italijanskega prvenstva.

Značke: handanovic, inter