Poslanski turizem: za tri dni v resort na ...

Slovenka leta odpuščena: vrata ji je pokazala ...

Maja Monrue: Še vedno verjame, da je v dvoje ...

Takšnega Dončića še niste videli! Prizori iz ...

0 20.08.2016 08:45:28

Ibrahimović si počasi podreja premier ligo (video)

Zlatan Ibrahimović, ki je v zadnjih štirih sezonah navduševal navijače PSG-ja, zdaj v delirij spravlja navijače Manchester Uniteda.

Švedski napadalec je po uspešnem debiju v premier ligi, ko je ob zmagi (3:1) rdečih vragov na gostovanju pri Bournemouthu dosegel svoj debi v tem tekmovanju, je sinoči uspešno debitiral še na domačem Old Traffordu.

United je v drugem krogu angleškega prvenstva gostil Southampton in slavil z 2:0. Pod oba gola pa se je podpisal Ibrakadabra.

Najprej je v polno meril po predložku Wayna Rooneya v 36. minuti, ko je vratarja Forsterja premagal s strelom z glavo s približno enajstih metrov.

Na začetku drugega polčasa pa je končni rezultat postavil z uspešno izvedenim kazenskim strelom. Ibrahimović ima po 180 minutah, ki jih je odigral v angleškem prvenstvu, na svojem kontu že tri zadetke. United pa jih je skupno do zdaj zabil pet.