nu
nu
0 24.09.2016 15:30:52

Tule imate, kritiki: Manchester United povozil Leicester, prvenec Pogbaja! (video)

Po treh zaporednih porazih v najpomembnejših tekmovanjih so se rdeči vragi odzvali z visoko zmago.

Na zmagovita pota so se vrnili že med tednom v ligaškem pokalu, toda po dveh prvenstvenih porazih in enem v ligi Europa je bila zanje prava preizkušnja današnja domača tekma proti aktualnemu prvaku Leicesteru. Manchester United je ni začel najbolje, nato pa prestavil nekaj prestav višje in že v prvem polčasu dosegel štiri zadetke.

Mrežo gostov je načel Cgris Smalling, nadaljeval je odlični Juan Mata, ki je po lastnem zadetku še asistiral Marcusu Rashfordu za 3:0. Odlično sta igrala tudi Zlatan Ibrahimović, ki se ni vpisal med steelce, ter najglasneje kritizirani Paul Pogba, ki pa je predstavo kronal s svojim prvim zadetkom za United.

Predvsem najdražji nogometaš na svetu, čigar prvenec si lahko ogledate spodaj, je kritikom poslal zelo glasno sporočilo, nekao pa velja tudi za ekipo kot celoto in za njenega trenerja Joseja Mourinha. Ta jena koncu slavila 4:1, potem ko je s hranjenem moči odigrala zelo miren drugi polčas.