Aleksandar Vučić skrivoma obiskuje Slovenijo: na...

nu
nu
0 26.09.2016 18:33:29

Poteza za zapor: Vratar s podlima udarcema nad tekmeca (video)

Že večkrat smo videli, da nek nogometaš na igrišču popolnoma izgubi živce in napade tekmeca, a to, čemur smo bili priča tokrat, je vredno vsega obsojanja, vratar pa bi si za potezo zaslužil ne samo rdeč karton, temveč tudi zaporno kazen.

Zgodilo se je na tekmi prvenstva Združenih arabskih emiratov, ko sta se pomerila Al Ain in Emirates Club. Tekla je 82. minuta, ko je napadalec Al Aina prišel sam pred vratarja Emirates Cluba Alija Saeeda Saqra.

Tekmeca je začel preigravati, toda vratar je bil uspešnejši in je žogo brez težav izbil v kot. Toda nato se je zgodilo nekaj neverjetnega. V trenutku, ko je žogo izbil v kot, je brez kakršnega koli razloga z vso silo udaril nasprotnika, da je ta obležal na tleh. Glavni sodnik ni imel usmiljenja, Saqru je pokazal rdeči karton, ki pa je vratarja Emirates Cluba le še dodatno razbesnel. V navalu jeze je nato z vso silo še stopil na hrbet ležečega tekmeca.

Kaj točno je tako razjezilo vratarja ni jasno, morda je bilo vse skupaj povezano z dejstvom, da je njegovo moštvo v 82. minuti zaostajalo že z 1:5, na koncu so izgubili z 2:5.

Podlo obnašanje čuvaja mreže si lahko ogledate v priloženem videoposnetku.

Značke: al-ain, emirates-club