Teorije zarote: bo Anžetu Logarju uspelo prevzeti...

Kate Middleton - okreva "skrita v raju!"

Ste videli to? Navijači Oklahome z majicami z ...

0 19.10.2016 23:18:21

Njegovo veličanstvo Messi, na igrišču vsi trije Slovenci

Njegovo veličanstvo Messi, na igrišču vsi trije Slovenci Atletico Madrid slovenskega reprezentančnega vratarja Jana Oblaka je tudi v tretji tekmi skupine D lige prvakov zmagal, tokrat je bil z 1:0 boljši do Rostova, za katerega igra še en reprezentant Miha Mevlja. Oba sta odigrala vseh 90 minut. Basel je z Andražem Šporarjem izgubil proti PSG-ju z 0:3.

Najbolj zanimivo je bilo v skupini C oziroma v Barceloni, kamor se je z Manchester Cityjem vrnil nekdanji trener blaugrane Pep Guardiola. Katalonci so hitro zadeli, v 17. minuti je bil uspešen prvi zvezdnik Lionel Messi, ki je izkoristil slabo posredovanje gostujoče obrambe. Claudio Bravo, nekdanji vratar Barcelone, ni imel možnosti, da bi Argentincu strel ubranil. Messi je drugič zadel v 61. minuti, tretjič pa v 69. po napaki angleške obrambe. Neymar je imel v 87. minuti priložnost za 4:0 z enajstmetrovke, Willy Caballero se je izkazal z obrambo, vendar je Brazilec dve minuti kasneje vendarle zadel iz odlične samostojne akcije.

Že v prvem polčasu sta Barcelonino obrambo zaradi poškodbe zapustila Gerard Pique in Jordi Alba, v nadaljevanju Cityjevo prav tako poškodovani Pablo Zabaleto, od 53. minute pa so Angleži igrali še brez Brava, ki je dobil rdeč karton, tekmo pa je predčasno končal tudi Jeremy Mathieu, ki je rdeč karton dobil v 73. minuti. Borussia iz Mönchengladbacha je v drugi tekmi skupine C premagala Celtic z 2:0.

mevlja re
Tekma med Rostovom in Atletico Madridom slovenskih reprezentantov Mihe Mevlje in Jana Oblaka se je končala z 0:1. Mevlja je dobil rumeni karton, tako kot Oblak je odigral vseh 90 minut. Na drugi tekmi skupine D je münchenski Bayern s 4:1 odpravil PSV Eindhoven.

Basel Andraža Šporarja, ki je tekmo začel na klopi, v igro pa vstopil v 61. minuti, je na Park Princev izgubil proti PSG-ju z 0:3. Na drugi tekmi skupine A je Arsenal odpravil Ludogorec s 6:0, že v prvem polčasu sta stvari na svoje mesto postavil Alexis Sanchez in Theo Walcott, v drugem so Londončani zadeli še štirikrat, trikrat Mesut Özil.

V skupini B je Benfica z 2:0 premagala kijevski Dinamo, Beškitaš je Napoli ugnal s 3:2.

Izidi; skupina A: Paris St. Germain - Basel 3:0 (1:0), Arsenal – Ludogorec 6:0 (2:0); vrstni red: Arsenal 7, PSG 7, Basel 1, Ludogorec 1; skupina B: Napoli - Bešiktaš 2:3 (1:2), Dinamo Kijev - Benfica 0:2 (0:1); vrstni red: Napoli 6, Bešiktaš 5, Benfica 4, Dinamo 1; skupina C: Celtic - Borussia Mönchengladbach 0:2 (0:0), Barcelona - Manchester City 4:0 (0:1); vrstni red: Barcelona 9, Manchester City 4, Borussia 3, Celtic 0; skupina D: Bayern – PSV 4:1 (2:1), Rostov – Atletico 0:1 (0:0); vrstni red: Atletoco 9, Bayern 6. PSV 1, Rostov 1