Razvnete strasti v SD: Milana Kučana razkuril ...

Velika drama kapetana Celja: Po tekmi z Domžalami...

nu
2 22.01.2017 14:11:16

Za uvod nekdanji nogometaš Maribora uspešnejši od bivšega Olimpijinega

Jean-Philippe Mendy in Ezekiel Henty sta se že predstavila v svojem novem klubu.

Poročali smo, da se je nekdanji napadalec Maribora Jean-Philippe Mendy iz Kitajske preselil v Združene arabske emirate, kjer je okrepil klub Baniyas, ki domuje v Abu Dabiju. Tam je združil moči z nekdanjim nogometašem Olimpije Ezekielom Hentyjem

In oba nekdanja velika tekmeca sta se že predstavila v svojem novem klubu, na prvenstveni tekmi med Beniyasom in klubom po imenu Dibba Al Fujairah. Na gostovanju je Beniyas izgubil s 3:4.

Kako pa sta se odrezala nekdanja nogometaša Maribora in Olimpije? Henty je odigral vseh 90 minut, v svojo statistiko pa je vpisal rumeni karton, Mendy pa je v igro vstopil v 60. minuti. Francoz je v drugem polčasu dosegel tudi zadetek, s katerim je zmanjšal zaostanek na 2:4, v 87. minuti pa je bil zamenjan.

Značke: henty, mendy