Luka Dončić po veliki zmagi: 'Počutim se ...

Poroka na prvi pogled: Kaj je razlog za Olgine ...

irving-doncic Ekipa24.si

'Moj brat!' Kakšne besede Kyrieja Irvinga o Luki ...

4 22.02.2017 16:19:22

Stava, ki mu je odnesla leta življenja in ogromno denarja (foto)

Poročali smo že o stavcu iz Črne Gore, ki je sinoči mastno zaslužil ob obeh tekmah v ligi prvakov, toda zgodba iz Nemčije je še bolj nenavadna.

No, nek Nemec pa je bil zelo blizu monstroznemu dobitku. Ne verjamete? Poglejte tale stavni listek rojaka Leroyja Saneja, ki si kruh služi pri Manchester Cityju.

Nemec je odigral vrhunsko tekmo, a je z zadetkom v 82. minuti odnesel možnost rojaku, da se polasti neverjetnih 34.200 evrov.

Stavil je namreč na oba končna izida. Bayer Leverkusen in Atletico sta odigrala potrebnih 2:4 s kvoto 150, City in Monaco pa sta bila pri vmesnih 4:3 le še deset minut oddaljena od želenega rezultata za mladeniča.

A saj veste, sreča oziroma nesreča se je z njim poigrala, s čimer je ostal brez denarja in z nekaj popitimi živci.

Kasneje je Leroyja Saneja označil na twitterju in mu dejal, da mu "dolguje 34 tisočakov". Zgodba pa je prišla na uho tudi strelcu 'nesrečnega' zadetka, ki se je svojemu rojaku opravičil in ob tem zapisal še hashtag #InSane, kar pomeni 'noro' seveda z izpeljanko svojega priimka.

Značke: nogomet, sane, stava