Razvnete strasti v SD: Milana Kučana razkuril ...

poroka rudi marjetka Njena.si

Marjetko in Rudija razdvojili, a sta našla pot ...

0 22.03.2017 20:28:19

Litva izgubila na Češkem

Nogometaši Litve, ki v kvalifikacijah za svetovno prvenstvo v Rusiji igrajo v isti skupini kot Slovenija, so na gostovanju na Češkem izgubili prijateljsko tekmo. Čehi so bili boljši s 3:0, gostitelji so vse gole dosegli v drugem polčasu, v katerem je selektor Karol Jarolim v igro poslal povsem drugo zasedbo od tiste, ki je igrala v prvem polčasu.

Gole so dosegli Tomaš Horava v 48. minuti z enajstmetrovke, Jakub Jankto v 64. in Michael Krmenčik v 79. minuti. Tudi Litovci so v drugem polčasu opravili deset zamenjav, večinoma so novi igralci vstopili v 60. minuti, tekmo pa je od začetka do konca odigral le vratar Ernestas Setkus.

Danes bodo prijateljsko tekmo odigrali tudi naslednji tekmeci Slovenije Škoti, ki se bodo ob 20.45 pomerili s Kanado. Ob isti uri bo na sporedu tudi nogometna klasika med Nemčijo in Anglijo.

Od evropskih reprezentanc sta prijateljsko tekmo odigrala Ciper in Kazahstan, s 3:1 so bili boljši Ciprčani.

Značke: nogomet, sta