Cilj izpolnjen! Slovenija se je spet vrnila med ...

gv
gv
0 16.07.2017 15:20:43

Venezia kaže svojo moč: Slovenska varovanca kultnega Inzaghija strelsko zelo razpoložena

Četa Pippa Inzaghija z odliko opravila s prvo pripravljalno tekmo. Štiri zadetke prispevala Slovenca!

Visokoleteči italijanski klub Venezia je v pretekli sezoni osvojil vse, kar je bilo mogoče osvojiti. V tretji ligi je osvojil prvo mesto in osvojil tudi oba nižjeligaška pokala.

V naslednji sezoni bo igral v drugi ligi, tudi tokrat pa ima klub iz idiličnih Benetk visoke ambicije. Benečani imajo kapital in kultnega Pippa Inzaghija na trenerski klopi, za ta klub pa igrata tudi dva Slovenca - Lea Štulca in Jana Mlakarja, ki ga je pred dnevi Venezii za eno sezono posodila Fiorentina.

Venezia je zdaj odigrala prvo pripravljalno tekmo, svoj delež k zmagi z 19:0 pa sta svoj delež pristavila tudi slovenska nogometaša. Legendarni Inzaghi jima je ponudil priložnost v drugem polčasu. Mlakar je svoj debitantski zadetek dočakal v 49. minuti, nato pa v 55. in 75. dodal še dva. V statistiko se je vpisal tudi Štulac, ki je vodstvo Venezie povišal v 76. minuti.

Značke: venezia, štulac, mlakar