Edvard Steiner: srčen človek ali velik ...

ronaldo sesko lv Ekipa24.si

Srbi zaradi Slovenije že trepetajo pred evropskim...

19 13.08.2017 19:48:33

Prava eksplozija Slovenca v Švici! Ljubljančan na eni tekmi zabil kar pet golov!

Džengis Čavušević
Slovenskemu nogometnemu legionarju na začasnem delu v Švici je uspel fantastičen dosežek.

Džengis Čavušević je na tekmi švicarskega pokala med Chippisom in njegovim Zürichom dosegel neverjetnih pet (!) golov oziroma polovico svojega moštva, ki je na dvoboju 1/32 finala zmagalo z 10:0.

Ljubljančan je svoje moštvo popeljal v vodstvo v 4. minuti tekme, v 18. minuti je dosegel gol za 0:3, v 33. minuti za 0:5, v drugem polčasu pa je dodal še dva: v 69. minuti za 0:7, dobrih deset minut kasneje pa še za 0:8.

S tem je 29-letnik vsekakor nase opozoril tudi Srečka Katanca, kajti pet golov na eni tekmi, četudi proti nižjeligašu, ni mačji kašelj. Čavuševićev Zürich na začetku letošnje sezone sicer igra v izvrstni formi, saj zaseda celo vrh švicarskega prvenstva.