Slovenka leta odpuščena: vrata ji je pokazala ...

poroka-na-prvi-pogled Njena.si

Olga: Miha si je dovolil to, česar si ne bi smel ...

Nastavite budilke: jasno je, kdaj bo Dallas igral ...

7 22.02.2024 11:49:34

Nasprotnik je poškodovan ležal na tleh, kar je naredil Messi, pa je razburilo mnoge (video)

Lionel Messi se je vrnil v velikem slogu.

Argentinski nogometni zvezdnik Lionel Messi je na prvi tekmi nove sezone lige MLS sodeloval pri obeh golih za zmago Interja iz Miami z 2:0 v dvoboju proti ekipi Real Salt Lake, odigral pa je vso tekmo. Messi je v 39. minuti podal za vodilni gol Roberta Taylorja 1:0, Luis Suarez pa je podal Diegu Gomezu za 2:0 v 83. minuti. Tudi pri tej akciji je pomemben delež odigral Messi s prodorom iz sredine igrišča.

Je pa Argentinec poskrbel za potezo, ki je razburila mnoge. Medtem, ko je eden od nogometašev nasprotne ekipe poškodovan ležal na zelenici, je Messi žogo dvignil čez njega, nato pa skušal streljati na gol, a je bil njegov strel zaustavljen.