Poroka na prvi pogled: Kaj je razlog za Olgine ...

sveca Ekipa24.si

Groza! Tragična nesreča mladega Slovenca! Komaj ...

28 24.04.2024 21:17:42

Noro! Rumeni karton pred začetkom beograjskega derbija! Razlog pa... (video)

V Srbiji so odigrali polfinali tekmi pokala, ena od njih pa je bil veliki srbski derbi med Crveno zvezdo in Partizanom.

Seveda so pred takim derbijem strasti razvnete in Svetozar Marković, kapetan Partizana, je dobil rumeni karton preden se je tekma sploh začela. To je bil že 174. derbi večnim tekmecev, ki je bil na stadionu Rajko Mitić kot polfinalna tekma pokala Srbije.
No, sodnik Marko Milanović, pa je že na začetku razdražil igralce Partizana, ko je kapetanu črno-belih pokazal rumeni karton. Zakaj? Ker igralci Partizana niso prišli pravočasno na začetek tekme. Igralci Zvezde so s sodnikom čakali na igrišču, igralci Partizana pa so bili zbrani pri svoji klopi ter se šele po nekaj minutah odpravili proti sredini igrišča. In Marković je za to dobil rumeni karton pred začetkom tekme, kar se v nogometu dogaja izjemno redko. Očitno je moral trener Partizana Ogor Duljaj svojim igralcem še nekaj povedati, kar mu ni uspelo v garderobi.

Na koncu je na večnem derbiju slavila Crvena zvezda z 2:0 (avtogol Filipovića v 28. minuti in še zadetek Olayinke dve minuti kasneje) in se bo v finalu pomerila z Vojvodino, ki je z 1:0 premagala Radnički.