Afera sodna stavba: kabinet Andreje Katič bo ...

Anže Logar izzval Janšo: »Pripravljen sem na ...

Skrito v raju: Je Pečnik načrtno zapeljal ...

Kar je 'pretepeni' in poškodovani Dončić ...

0 01.07.2015 09:17:11

Bezjak iz porodnišnice med strelce

Rijeka je v prijateljski tekmi visoko premagala Krko.

Nogometaši Krke so odigrali tretjo prijateljsko tekmo in še tretjič visoko izgubili. Po Crveni zvezdi in Slaven Belupu so bili boljši tudi varovanci trenerja Matjaža Keka, Rijeka je v Kranjski Gori slavila s 4:0 (2:0). Prvi gol za hrvaškega prvoligaša s Kantride je v deveti minuti dosegel Roman Bezjak, ki je v ponedeljek za krajši čas zapustil gorenjsko pripravljalno bazo in prisostvoval rojstvu hčerke Izabele. Koroški napadalec je bil na igrišču do 60. minute, prav tako kot v dresu Rijeke Miral Samardžić.

Novomeščani so dvoboj začeli v postavi Mitrović, Dežmar, Ejup, Collins, Potokar, Mojstrović, Welbeck, Perić, Dam. Marjanović, Kastrevec in Dangubić, v nadaljevanju so zaigrali še Barukčić, Dar. Marjanović, Pavić, Vukčič, Aniekan, Novinić, Cerar, Kramar, Marotti, Bele, Kauber in Dormiz.