Rod Stewart Odkrito.si

doncic slacilnica Ekipa24.si

Takšnega Dončića še niste videli! Prizori iz ...

0 06.07.2017 13:24:16

Generalko Zrinjskega pred dvobojem z Mariborom zaznamovali katastrofalni napaki vratarjev (video)

Tekmeci vijoličastih v 2. krogu kvalifikacij za ligo prvakov s Slobodo brez zmagovalca.

Nogometaši Maribora bodo danes zvečer opravili generalko pred začetkom nove sezone. Pomerili se bodo s Krandodarjem, vijoličaste bo s tribun Ljudskega vrta spremljal tudi trener Zrinjskega Blaž Slišković, ki bo skušal najti slabosti v igri tekmecev v 2. krogu kvalifikacij za ligo prvakov.

Medtem je zasedba iz Mostarja zadnjo prijateljsko preizkušnjo pred evropskim spopadom že odigrala, na svojem stadionu se je s Slobodo iz Ruzle razšla z izidom 1:1. Gostitelji so v večjem delu prevladovali, toda dvoboj sta zaznamovali katastrofalni napaki vratarjev obeh ekip, ki sta tudi privedli do končnega izida. Gostje so sicer povedli z golom Amerja Ordagića v 13. minuti, v dvanajsti minuti nadaljevanja je bil pri domačinih uspešen Saša Kajkut.

Zrinjski se je predstavil v postavi Pirić (od 46. Bandić), Galić (od 63. Barić), Jakovljević (od 80. Laštro), Katanec, Stojkić, Pezer (od 46. Ćavar), Jamak, Filipović (od 63. Todorović), Bilbija (od 75. Jazvin), Jović, Kajkut (od 63. Mulahusejnović).