Slovaški atentat in Slovenija: nasilje se vedno ...

Pravnomočno poražena NKBM: šlo je za tipično ...

Poroka na prvi pogled: Marko le odigral ...

Dončićeva Anamaria spet 'topi srca'! Srček in ...

0 07.07.2017 09:05:53

Goričani so po vodstvu s 3:0 zelo trpeli (video)

Martin Metelko
Nogometaši Gorice so si sinoči v novogoriškem Športnem parku priigrali napredovanje v drugi krog kvalifikacij za ligo Europa, kjer se bodo pomerili z grškim Panioniosom.

Varovanci trenerja Mirana Srebrniča so si že na gostovanju v Armeniji z zadetkoma Rifeta Kapića priigrali izdatno prednost pred povratnim srečanjem. Po dvanajstih minutah sinočnjega obračuna pa je po avtogolu Prijevića Gorica v skupnem seštevku proti Širaku vodila že s 3:0 in zdelo se je, da bo pot v drugi krog kvalifikacij minila brez pretresov.

Toda, to se je kmalu spremenilo. Armenci so zadeli v 34. in 56. minuti, za napredovanje so potrebovali samo še en gol in začelo se je trpljenje novogoriškega moštva, ki ga je v drugi minuti sodnikovega dodatka po odlično izpeljanem protinapadu končal Amarachi Osuji. Sinočnji dvoboj se je tako končal z rezultatom 2:2 in slovenski podprvak bo nadaljeval z evropskimi nastopi.